Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért véreztem egy nagyon...

Miért véreztem egy nagyon picit odalent?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most voltam a mosdóban(nagydolgom volt,ha ez számít ) és amikor megtoroltem akkor nem a fenekemnél,hanem a hüvelyemnél volt a papíron egy hajszálvékony piros csík. Mitől lehet? Mensim ebben a hónapban már volt,el is múlt. Lehetséges hogy mivel nagydolgom volt,a nyomástól? Most ha picit erősebben megnyomom ott,akkor picit fáj. Lehet azért mert ma délután feldugtam az ujjam és megsértettem? Igaz semmi komoly?

2017. ápr. 24. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg felsérthetted a hüvelyedet. De ha nemrég múlt el a menstruációd, akkor lehet ovulációs vérzés, ez is normális.

20N

2017. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most vicceset fogok írni, de ha az elmúlt néhány napban esetleg ettél céklát, akkor attól is lehet. Ha nagyobb mennyiségű céklát eszel a székleted és a vizeleted is enyhén pirosas, kissé lilás lesz. Ha ezt valaki nem tudja, megijedhet, hogy mi van, de nincs véres folyás utána (meg semmilyen). Nem ismerem a körülményeket, de nálam ez a céklás sztori már fordult elő és nagyon megijedtem.
2017. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!