Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a kipirosodás...

Mi lehet ez a kipirosodás OTT? SOS 17/L

Figyelt kérdés
Már tegnap óta fáj a bőr a hüvelyemen kívül. Pontosabban ha a nagyajkakat szétnyitom látni ilyen kisebb kipirosodást és olyan mintha sok kis pattanás lenne a hüvelyem körül és ha hozzáérek fáj. :( + valamilyen fehér turó szerű 'izé' is van a hüvelyemben. Valaki nem tudna tanácsot adni mi lehet ez? :S kicsit be vagyok...sz*va :S már bocs a kifejezésért.
2010. máj. 14. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Gombásfertőzés!Vegyél egy canesten kombit és minél hamarabb kezd el használni!
2010. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

ááááááácsi, felejtsd el a Canesten combit, az is hülye volt, aki engedélyezte a vény nélküli árusítását....nőgyógyász, mert nem biztos, hogy a gyulladást gomba okozza, lehet bakteriális és kevert fertőzés is, a Canesten csak ronthat a helyzeten, ha nem gombás fertőzésed van ...szóval elmész a nőgyógyászhoz, ha élsz szexuális életed, akkor a párodat elküldöd urológushoz, a teljes gyógyulás + 1 hétig NO SEX ...a doki megvizsgál, jó esetben kenetet vesz tenyésztésre és kapsz gyógyszert, kenőcsöt és hüvelykúpot


amíg eljutsz a dokihoz a legtöbb, amit tehetsz, hogy fertőtleníted a fehérneműidet 60 °C ecetes öblítés és vasalás, kamillás vagy cickafarkfüves ülőfürdő (fertőtlenített kád v lavór, ha nem megoldható, akkor inkább nem) , papírtörlőt használj szárítkozáshoz az intim területeken mosakodás után, tilos a fürdés, csak zuhany, cickafarkfű teát ihatod is



javaslom, hogy menj orvoshoz mielőbb, mivel kezeletlen hüvelygyulladás, hüvelyi fertőzés később meddőséget is okozhat

2010. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Lehet valami irritálja,ruhanemű,tisztasági betét,és akár szappan is tud ilyet előidézni.Óvatosan mossd meg és hintőport rakhatsz oda,de mértékkel,az is segíthet.Tudni kellene az előzményeket,hogy nem váltottál e új fürdőtermékre,voltál e fiúval együtt,szóval van e előzmény.
2010. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
igen, a hintőpor az segít. jó alaposan púderezd be mindig és nagyon tisztán tartsd most azt a területet. és mihamarabb orvos!!
2010. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja, szórjál oda hintőport, hogy legyen táptalaj szaporodni a kórokozóknak, ne magyarázzatok már marhaságokat neki, irány a doki!
2010. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
De tényleg a hintőpor jó tud lenni,én új intim mozsdót probáltam ki és akkor jártam utána rosszul,de megmostam jól,de kiméletesen,majd óvatosan bekentem,a nyilásaimat nem eltömítve igaz 1 hét kellett hogy tökre helyre jöjjön,ha 1 hét után is ez a helyzet és nem javul akkor doki.
2010. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
a hintőpor fertőtlenítő hatású sebre is szoktak rakni,csak a koszos testen tudna táptalaj lenni.Egyébként ha valaki nem mosta meg jól a nemiszervét és széthúzza akkor is vannak ilyen fehét valamik ott,kiskoromba megnéztem.Mossa meg és nézze meg utána hogy még mindig ott vannak-e.
2010. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyen fehér kis pontszerű valamik az enyémnél is voltak de amint megmosom eltünek,a fehér túrószerű anyag nem lehet hogy a fehér folyása csak besürüsődött,mert kisebb fertőzésnél szokott ilyen lenni,sőt a szaga is erősebbé válhat.
2010. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kössz az eddigi kommenteket...végülis kipróbáltam a sós vízben ülést meg a kamillásat...meg vmi teát is vettem állítólag az is segít...meg a később lehülyeségezett canestent is modjuk már nincs kipirosodás de még mindig fáj csak már kisebb területen...remélem ez a javulás jele de ha 7főig nem javul elmegyek orvoshoz ah javasoltátok...:S
2010. máj. 15. 12:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen ez már javulás,de figyelemmel kísérd a folyamatot.
2010. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!