Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amint elkezdem szedni a...

Amint elkezdem szedni a fogamzásgátlót, mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés
Nem volt jópár hónapig menzeszem, ezért kezdetben írt fel a doktornő 1 doboz fogamzásgátlót. 1 hete szedem. Mikorra lenne várható?
2017. ápr. 28. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

A szünetben, amikor nem szeded, megvonásos vérzésnek hívják.

[link]

2017. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor elfogy az utolsó szem is, utána kell megjönni a hétnapos szünet alatt.
2017. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
El kellene olvasni a kis cetlit, ami a dobozhoz járt, mert abban le van írva. Egyébként azt nem értem, miért hormonnal töm a doki, amikor fogamzásgátló mellett nem lesz menstruációd, csak megvonásos vérzésed, és a kettőnek semmi köze egymáshoz.
2017. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolso ezt en sem tudom, de nem vagyok orvos. A tesztoszteronom magas a progeszteron szintem pedig alacsony.
2017. ápr. 28. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász helyett endokrinológushoz kellene menni! Ő rendbeteszi a horniszintjeidez, és közben nem töm tele fogamzásgátlóval.
2017. ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Endokrinologusnal voltam. Amikkel problemam volt az mint mas mondtam magas tesztoszteron, alacsony progeszteron es alacsony cukor, valami pco s vagyok.

Erre napi 1x 1000mg os metfogammat kaptam es 1 honapig fogamzasgatlot

2017. ápr. 28. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!