Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elsőre erősen jött meg,...

Ha elsőre erősen jött meg, akkor utána is majd kb olyan lesz a vérzésem?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 28. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A legelső vérzésedből semmit sem lehet megállapítani, a következő hónapokban, sőt, akár években folyamatosan változhat az erőssége, mennyisége, a vérzésed hossza stb. Nem lehet leszűrni semmit az első néhány vérzésből még, mert simán megváltozik, mire beáll.
2017. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon erős volt az első és ez azóta is így van, lassan 8 éve már. Bár nekem az elején sosem járt fájdalommal, mostanában meg az első napokban majd megtisztulok és mellette nagyon erős is. Erősebb,mint sok már gyereket szült nőnek, nem tudom mi az oka. Kívánom,hogy neked nagyobb szerencséd legyen ebben és te azokhoz tartozz majd,akiknek csak pár csepp a menzesz és fájdalommentes.
2017. ápr. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Előre ezt senki se tudja.
2017. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!