Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a huvelygyulladast?

Mi okozhatja a huvelygyulladast?

Figyelt kérdés
1hete megduzzadtak a kisajkaim odalent es rettenetesen fajnak.volt mar ilyen tobbszor de mindig elmult..most barmit csinalok nem akar elmulni es csak 1het mulva tudok nogyogyaszhoz menni akkorra van idopontom..kamillatea,jogurtos teafaolajas tampon kiprobalva az nem segitett :( aki hasonlo problemaval kuzd irjon..arra tippelek hogy huvelygyulladas de fogalmam sincs mitol ilyen vissza tero..elore ks koszonom nemtudom mit csinalhatnek..

2017. ápr. 29. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Aktív nemiéletet folytatsz?
2017. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülyesegeket ne probálgass amik a neten vannak.én igy lettem egyszer ekcemas.ha van felesleges ezer ft-od, vegyél egy canesten krémet.
2017. ápr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bármitől lehet. Majd az orvos vesz kenetet és megmondja.

Teafaolaj??? Ez komoly? Az csak még jobban irritálja, iszonyatosan szárít. Nem is használható belsőleg. Tényleg hanyagold az ilyen "csodaszereket". Nem is értem, hogy eszébe valakinek bármit magába dugnia.

Én is a Canestent ajánlom. Ha nem is használ, mert nem pont gombás fertőzésed van, ártani akkor sem fog. Vegyél egy Canesten combit. 3 db kúp és krém. A krém természetesen külsőleges alkalmazásra van.

2017. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!