Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Piros pici pottyok jelentek...

Piros pici pottyok jelentek meg a kisajkam belsejen, a huvelybemenetnel. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nogyogyaszhoz csak egy masfel het mulva kaptam idopontot, ma reggel vettem ezt eszre.

Nagyon pici kis holyagocskak(?) de nem jon beloluk semmi, nem gennyedzik.

Neha viszket, de akkor nagyon, majdnemhogy veresre vakarom. Nemtudom mit csinaljak vele, ez szornyu. Hetvegen mennek wellnessezni, igy most ugrott a furdes, igaz?



2017. máj. 2. 15:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy van folyasom is, picit darabos, feher, de szagtalan. Most ez gomba vagy mi lehet ez??
2017. máj. 2. 15:36
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a nemibeteg gondozót keresd fel.Ott szakszerűen el tudnak látni.

Másik lehetőség SZTKs nődoki időpont nélkül fogad.

2017. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Minden SZTK-ba idopont nelkul lehet menni?

Es nemtudod hogy mi lehet ez?

2017. máj. 2. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, nődokihoz nem kell időpont az sztkban. Sok minden lehet, de a legvalószínűbb valamilyen nemi betegség.
2017. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fürdeni semmiképp se menj. A szex is tilos.
2017. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Okes, koszonom szepen!:)
2017. máj. 2. 16:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki a piros pöttyökre, a megkérdezhetem? :)
2017. dec. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!