Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most aprilis 20. an kelett...

Rocko9 kérdése:

Most aprilis 20. an kelett volna megjonnie a menzeszemnek es 31. en jott meg.4 napig tartott es keves verzes volt.6 napig szokott altalaba tartani. Most pedig mar a4. nap szinte semmi. Szerintetek mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
terhessegre annyira nem gyanakvok mert a menzeszem elott vettem ket tesztet is es negativ lett.nemtudom mitol lehet ez sose volg meg ilyen

#tartó #menzesz #4 napig
2017. máj. 5. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó aktus után 2 héttel tesztelhetsz?Eltelt 2 hét?
2017. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen 3 hét telt el az aktus után mikor tesztet csináltam
2017. máj. 5. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem stresszelsz mostanában sokat?Nem kezdtél drasztikus fogyókúrába?
2017. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem semmifele ilyesmi nincs. A menzeszem mindig kesik max egy hetet voltam ezzel orvosnal mar de azt mondta nincs semmi problema.de ilyen meg soha nem volt h ilyen rovid ideig tartott volna a verzesem
2017. máj. 5. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha dokinál is voltál vele,akkor nem hinném,hogy komoly lenne.A hormonok játszanak csak veled.
2017. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De dokinal ezzel a probleval hogy kesik a menzeszem nem most voltam. Fel eve kb. Ez most volt eloszor nalam h 4 napig tartott a menzeszem.es nagyon furcsalom
2017. máj. 5. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!