Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Kaptatok már el...

Lányok! Kaptatok már el fertőzést attól, hogy kinyaltak titeket?

Figyelt kérdés

Előfordult? Nem fordult elő? (kb gyakoriságot ha tudtok írni, az is jó lenne, hogy milyen sűrűn nyalnak ki titeket, és abból mennyire fordul elő a fertőzés)


Ha igen, milyen tünetei voltak, meddig tartott, mivel kezeltétek?



2017. máj. 5. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Heti több alkalommal, és soha nem kaptam el semmit. Nyilván ha a srác tiszta, fogat- arcot mos fürdik rendszeresen nem lehet nagy gond. Esetleg a nagyobb szakállat lehet mellőzni kéne, neü tzdom. Az én páromnak minimális arcszőrzete van és rendszeresen borotválkozik. 21/N
2017. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, és bocsánat a gépelési hibáért. Már kicsit fáradt vagyok. Az jutott még eszembe, hogy általában nyalás után mindig megtörlöm magam zsepivel (nyilván ha már nincs szükség nedvre) vagy adott esetben megyek fürdeni/zuhanyozni.
2017. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!

Heti rendszeresen.. ez már azt jelenti, hogy nem csak este (vagy reggel) fogmosás után van aktus, gondolom. Nyilván nem a pörköltmaradékkal találkozik a szerv, de étkezés után (akár egy-két órával) azért több kórokozó is lehet a szájban. Ha így sem fertőz, akkor normális esetben sehogy:)


Mitől lehet akkor nyalás utáni (kellemetlenül) viszkető érzés?

2017. máj. 5. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
bajusz?
2017. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Péter István50 válasza:

Bár a megszólítás "Lányok" én pedig az ellenkező nemhez tartozom, ezért elnézést a közbeszólásért.

Ha valaki bármi okból fertőzést kap, azt nem az esemény után azonnal érzékeli viszketés, csípés, kivörösödés, vagy bármi kellemetlen jelenség formájában, hanem később, sokszor napok múlva.

Ha a nyalást követően azonnal kellemetlen érzésed van, csíp, viszket, vagy hasonló, az a nyálban levő enzimek, a nyál szárító hatása, stb miatt lehetséges.

Nem biztos, hogy a "játék" előtti fogmosás szere nem szólhat közbe...

Tehát a barátod figyeljen és változtasson azon, hogy előtte mi kerül a szájába. Legyen ez semleges, pl. tiszta melegvíz.

Továbbá Neked legyen a kezed ügyében egy alkalmas intím törlőkendő, mellyel csökkenteni tudod a hatást, de mégsem hangulatromboló.

A végén persze a frissítő fürdés szükséges.


F/67

2017. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!