Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak borotválkozás után?

Mit csináljak borotválkozás után?

Figyelt kérdés

Az intim borotválkozás után egy nappal már érzem hogy kezd visszanőni a szőr és folyamatosan viszket meg fáj és óriási pattanásszerű jön ki a bőrömön. Vannak kisebb és nagyobb pattanásszerű pöttyök is. Mit lehet tenni hogy ne viszkessen mert már agyonra vakarom magam lent és fáj is. Mit csináljak? Mivel kenjem?

Púdert, schrudokremet, neogranormont is használtam már de még egyiknél se fedeztem fel változást! Már kezdek megőrülni miatta. Mit tegyek? Mit használjak?



2017. máj. 7. 00:51
 1/3 anonim válasza:
Próbálj ki valami Biodermás krémet. Nekem is sajnos ilyen tapasztalataim vannak borotválás után.
2017. máj. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ennyire érzékeny a bőröd. Én ugyanígy voltam, és emiatt is hagytam abba a borotválást. Én már évek óta csak gyantáztatok.

Egy dolgot tudok rá javasolni, a teafaolajat. Természetes fertőtlenítő, de csodákra ez sem képes, viszont legalább nem leszel tele pattanásokkal, csak kevés jön ki esetleg.

Borotvát fertőtlenítsd, meg a bőrödet is borotválás előtt és után is. Én javaslom, hogy térj át a gyantára, mert a borotvától sajna mindig ez lesz, a teafaolajjal picit tudsz rajta javítani, de 100 %-os nem lesz.

2017. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
60%

Hintőpor a legjobb a gyulladásokra, reggel este behinted és elmúlik pár napon belül...

Érzékeny bőrre kifejlesztett borotvával borotválkozz vagy ha teheted gyantáztass. Fáj-fáj, de hatásosabb, nem pattogsz ki tőle! Ha teheted szakemberrel először. Bocsi a szóismétlés miatt :D

2017. máj. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!