Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm normális...

Dorka0110 kérdése:

A menstruációm normális esetben 5 napos. Hüvelygombám volt előtte 1nappal. Miért tart mégis tovább?

Figyelt kérdés
A menses előtt néhány nappal hüvelygombám lett. Canestent használtam, attól elmúlt a gomba, és rá egy két órára megjött. A mensi az első 1-2 napban kicsit nyálkás volt, de szerintem az a canestentől lehetett. A kérdésem az lenne hogy ma van a 6nap hogy tart a mensi. Ez normális vagy menyjek orvoshoz? (20éves vagyok,és tartós kapcsolatom van majdnem 5 éve)valakinek van jó tanácsa?

2017. máj. 8. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan azért akarsz dokihoz menni, mert egy nappal tovább menstruálsz? :D Ennél lehetne több eszed 20 évesen.
2017. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem akadtam ki, csak eddig mindig pontos volt, elment legkésőbb az 5napon. Ez csak egy kérdés volt. Mivel hogy nem barna mint mundig az utolsó napon szokott lenni, hanem ugyanúgy piros mint a közepén. (de igen igazad van lehetne több eszem is. viszont jobb félni mint megilyedni) :)
2017. máj. 8. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!