Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? ( bővebben lent)

Mitől lehet? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés
Évek óta használok tampont . több félét próbáltam . Mindig kezet mosok és fertötlenítek tampon felhelyezés elött és után mindig jól helyezem fel soha nem volt még gond. Tegnap viszont ha leültem és feltettem az ágyra a lábam iszonyatosan el kezdett égni a hüvelyem ha álltam vagy feküdtem nem volt ez az érzés. Ki vettem a tampont és még egy kicsit éreztem ezt az égő érzést. Nem tudom hogy köze van annak hozzá hogy 4,5 hónapja szültem sürgösségi császárral. Nincs gombás fertőzésem és nem vagyok felfázva se. A válaszokat előre is köszönöm.

2017. máj. 9. 12:46
 1/1 anonim válasza:
Szerintem köze lehet a szüléshez! Ugyanis sokan panaszkodnak hogy szülés után nem sikerül, esetleg egy nőgyógyásztól kéne megkérdezni!
2017. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!