Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha három hónapon belül kétszer...

Ha három hónapon belül kétszer is vettem be esemény utánit, akkor ez befolyásolhatja a ciklusom?

Figyelt kérdés

Sajnos január elején történt egy baleset, aztán április elején megint... Az elsőnél nem volt gond, megjött a rendes időpontban, most viszont a tabletta után egy héttel megjött (3 napig tartott), és most késik... Lehetséges, hogy kimarad, vagy az volt a menstruáció, ami utána volt? Aggódnom kéne?


Köszi a választ!:)



2017. máj. 10. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy befolyásolja... Az egész felborítja a hormonháztarásodat. Ha így folytatod tönkretesz
2017. máj. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Blondie.W ***** válasza:
100%
Ha ennyi a "baleset", inkább szedj fogamzásgátlót.
2017. máj. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez nem arra van kitalálva, hogy gyakran szedd. Ne légy felelőtlen. Nőjön be a fejed lágya, használj gumit, irass fel bogyót.
2017. máj. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Még szép hogy befolyásolja. Egyes tabletták legyengítik a szervezeted és ha nem figyelsz oda akkor jól elkapsz valami finom hányás/hasmenéses vírust, vagy náthás leszel. (Egyik ismerősöm pont nemrég járt így, azóta folyamatosan beteg és az orvosokat járja egyik napról a másikra). Inkább szedjél gyógyszer ha a gumit nem szeretitek, de sok más lehetőség is van.
2017. máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Baleset... mi lenne, ha megtanulnál védekezni?!


1. ha nem tudod értelmesen szedni a gyógyszert, használjatok gumit

2. ha a pasid nem akar óvszerben, akkor tanuld meg normálisan a fogibogyót

3. ha egyik sem megy, nem kell szexelni

2017. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Háromhónapon belül kétszer?????? Én úgy tudom max egy évben kétszer "szabad"...atyaisten hogy lehetsz ennyire felelőtlen?
2017. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Ez nem a felelőtlenségről szólt... vagyis ha a gumi kiszakadása a mi hibánk, akkor de. :/ tudom, hogy rosszat okoztam magamnak, de inkább úgy voltam vele, hogy legyen ez, mint hogy terhes legyek. Egyetem kellős közepén nem jönne jól. De védekezünk, csak hát sajna kétszer is kiszakadt és nem vettük eszre időben :(

2017. máj. 10. 18:01
 8/9 Blondie.W ***** válasza:
Fogamzásgátlót írass fel, olcsóbb, mint a gumi egy hónapra kiszámolva.
2017. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni tablettát 1 évben 2x lehet be venni és a kettő között minimum FÉL ÉV különbségnek kell lennie melyik hülye doki ír ki 3 hónap után még egyet? Jó nagy katyvaszt csináltál most oda bent. De áruld már el mit csináltok hogy el szakad az óvszer? Érdekes én mióta nemi életet élek sose szakadt el. Használtam már olcsót drágát volt lágy volt hevesebb szex is de sose szakadt el. Ha rendeltetésszerűen van hasznàlva elég kicsi az esélye hogy elszakadjon ráadásul 3 hónapon belül 2x is.
2017. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!