Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orvoshoz kellene fordulnom?

Orvoshoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja történt a baleset, kiszaladt az óvszer. Bevettem 12 óra múlva az esemény utáni tablettát, most mégis már 6 napja késik. Csináltam egy tesztet, negatív. Orvoshoz kellene mennem? Vagy miért nem jön meg?

2017. máj. 12. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Az sosem árthat.Inkább menj el dokihoz.
2017. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
benne van a pakliban, hogy az esemény utáni kicsit megzavarta a hormonjaidat. De ahogy előttem is írták, a doki sose árthat
2017. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A stressz is kiválthatja a késést. Páromnak volt, hogy egy teljes kimaradt, és most is nem a naptár alapján érkezett.
2017. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni felborítja a hormonháztartást. Emiatt teljesen normális, hogy nem jött meg időre, lehet, hogy pár hónapig meg sem jön, de az is lehet, hogy össze-vissza megjön, akár köztes időben is váratlanul. Azért az orvos ártani nem árt.
2017. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sokat stresszeltem e miatt, de akkor az orvost is meglátogatom.

Köszönöm a segítséget, kicsit megnyugodtam

2017. máj. 12. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!