Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérzek ennyi ideig?

Miért vérzek ennyi ideig?

Figyelt kérdés
Marcius 1-jén szültem első gyermekemet és most május 7-én jött meg először a rendes menzeszem. Fogamzásgátlót kezdtem el szedni a ciklus első napjától az orvos utasítása szerint. Az a problémám hpgy még mindig nem múlt el már a 9.napja vérzek és teljesen piros még mindig. Általabában 6-7napig szokott maximum. Most ez a szülés miatt lehet és rendeződnie kell vagy a gyógyszer miatt de én ugy tudom attól kevesebb ideig van meg. Kezdek aggódni. Ha nem múlik el pár napig akkor visszamegyek az orvosomhoz. Véleményetek szerint miért van ez?
2017. máj. 15. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Most kezdtél fogamzásgátlót szedni. Hozzá kell szoknia a szervezetednek.
2017. máj. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szülés után a menstruációnak is rendeződnie kell, ami alapból beletelhet akár fél évbe is. Tarthat rövidebb, vagy hosszabb ideig, teljesen normális.

Viszont ezt inkább a gyógyszerre fognám, hiszen hormonok vannak benne, és ez is felkavarja a szervezetet. Hozzá kell szoknia.


Ha pár nap múlva sem enyhül a vérzés mindenképp hívd fel az orvost, vagy menj el hozzá.

2017. máj. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a vérzés első napján kezdi valaki a fogamzásgátlót, akkor okozhat elhúzódó vérzést
2017. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!