Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. Mikor jön meg a menstruációm?

Kb. Mikor jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Ma az iskolában 3. óra után nagyon erősen fájt a hasam olyan mintha görcsölt volna, de inkább nyomott. Addig ettem 2 szendvicset és ittam vizet, átlagosan. Ez olyan 10:20-kor lehetett és nagyjából 13:30-ig fájt nagyon, utána enyhült. Hónaljam, nemiszervem is szőrösödik, októberben lesz 2 éve a folyásom kezdete. Mellem nagyon érzékeny, a mellbimbóm körül nagyon ki van dudorodva, erősen zsírosodik a hajam, sok pattanás. Szerintetek kb mikor jön meg? 11/L vagyok idén júniusban leszek 12. (Anyukámnak és a testvéremnek is 12 évesen, nyáron jött meg)

2017. máj. 18. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
2 éven belül.
2017. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Egész hamarosan! Figyelj oda, hogy suliba mindig legyen nálad betét!
2017. máj. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek, van nálam mindig betét.
2017. máj. 19. 07:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy nemsokára, figyelj oda tényleg arra hogy betét legyen nálad! Az iskolában, esetleg ha nyáron mész táborozni akkor betét+több bugyi is...
2017. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!