Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba? Nőgyógyász 23....

Hüvelygomba? Nőgyógyász 23. kerulet vagy annak közelében? Tapasztalatok? (részletek lent)

Figyelt kérdés
16L, Pár napja furcsa dolgokat tapasztalok intim tájékon, ami mostmár kezd elviselhetetlenné válni. Tudom, irány a nőgyógyász, de nincsenek ilyen téren tapasztalataim, úgyhogy ha valaki meg tudná osztani velem sajatjait, azt nagyon megköszönnem. Nem, nem arról van szó hogy félnék, vagy ilyesmi, (tudom, orvos, ez a dolga) csak szeretném tudni mire számíthatok (még szűz vagyok). Esetleg ha valaki tudna segíteni abban, hogy 23.kerületben/ környéken hová tudnék fordulni, azt nagyon megköszönném.

2017. máj. 19. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Urológia, bőrgyógyászat (teljes neve: bőrgyógyászat, nemibeteggondozó és kozmetológiai szakrendelés).

A nőgyógyászat eléggé... hm... gyógyszerbizniszre megy, érdekelt benne, hogy ne kezeljen ki.

Ha veszel egy PH-tesztet, pl. Okinawan-t, akkor rákened a hüvelyváladékot, és a PH-ból megtudod, bakteriális vagy gombás fertőzésed van-e. Ha szűz vagy, akkor elvileg vírus nem lehet. Uszoda, közös zuhanyzó esetleg lehet ludas?

Antibiotikum?

2017. máj. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Jaigen, XXIII. kerületi szakrendelő, ahova fordulhatsz, vagy a gyerekorvosod.
2017. máj. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy hüvely gomba, akkor ajánlom a gyógyszertárban vásárolható Canesten kombit. 3 nap alatt elmúlasztja, kárt NEM okoz!
2017. máj. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!