Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sikertelen behatolás, a...

Sikertelen behatolás, a hüvelyben sűrű váladék. Mire utalhatnak a tüneteim?

Figyelt kérdés

A szüzességemet fél éve veszítettem el, azóta most csináltunk volna először, de hosszú előjáték, stb után sem sikerült. Az első alkalom nagyon fájt, de végigcsináltam, most viszont képtelen voltam, már az első 2 centi után feladtam... Különösebb tüneteim nincsenek, szag vagy a bugyiban látható váladék, fájdalom vagy ilyesmi...esetleg a vizelési problémák, de azt meg lehet hogy csak bemagyarázom mert webbetegen valami szörnyűség tünete volt :D...

Tisztálkodás közben most megpróbáltam az ujjammal behatolni, azzal sem nagyon sokáig jutottam, ráadásul (elnézést) még a körmöm alá is akadt valami fehér színű, sűrű váladék ami mintha ott belül a falára lett volna rárakódva...

Ez a leírás elég blőd lett, de ha esetleg van valami ötletetek, kérlek segítsetek mert a google már mindent diagnosztizált nálam...:D

vagy...nőgyógyász?



2017. máj. 21. 22:20
 1/3 Délibáb019 válasza:
100%
Szerintem a nőgyógyász a legjobb megoldás. Itt is annyi butaságot fogsz kapni, mint a webbetegen... ha nem többet.Szerintem amúgy sem árthat egy vizsgálat. :))
2017. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt folyásnak hívják. De ha ennyire nem vagy tisztában a testeddel akkor ne szexelj még.

Azért fájhat mert egyáltalán nem vagy nedves. Sikosító kéne mert így szépen megsérülhet a hüvely fala.

Ja és ha a folyásod színe, szaga és állaga megváltozik illetve viszketsz (büdös lesz, túrós/darabos és sárga/zöld akkor viszont az már valami gomba lehet és ilyenkor irány az orvos.

2017. máj. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy sima fehérfolyás.
2017. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!