Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pamut bugyi hordása ellenére...

Pamut bugyi hordása ellenére kellemetlenül izzadok odalenn. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje kezdtem tapasztalni, hogy kellemetlen szagú vagyok odalenn. Nap végére az utcán is érzem a szagot sétálás közben. Ilyen izzadtságszag szerű dolog, nem olyan, amikor nőgyógyászati problémám van. Ami feltűnt, hogy a bugyim nem a hüvelyemnél kellemetlen szagú, hanem a comb és ágyék között egy kis sávban (ahol gondolom kevésbé szellőzik). Ülőmunkát végzek és vékony vagyok (tehát nem husis ott alul). Amit eddig kipróbáltam:

- lecseréltem a műbör irodai székem anyagborításúra, hogy ne izzadjon a fenekem

- vásároltam pamut fenékpárnát

- pamut nadrágokat viselek

- lecseréltem a fehérneműim 100 százalék pamutra

- lecseréltem az öblítőm

- borotválkoztam

- borotválkozás nélkül is próbáltam

- rövidre vágtam a szőrt


A szag mégis ott van, és mindig vizes folt van a comb és ágyék hajlatában. Amikor megvásároltam a pamut fehérneműket, kézzel, forró vízzel (amit a kezem elbírt) és szappannal mostam át őket használat előtt s érdekes módon ilyenkor nem volt szagja, de első mosás után rögtön igen. Talán a mosóport nem bírja a bőröm? Vasaljam ki magas hőfokon a fehérneműket? Mit tegyek? 25L


2017. máj. 22. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kenj oda izzadásgátlót.

vagy

Naponta néhányszor, pl. amikor kimész pisilni, töröld át azon a részen nedven törlőkendővel.


Nem ülj összeszorított lábakkal.

2017. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy reggelente bekened az érintett területet hintőporral. Én gyantázás után szoktam a hónaljamat bekenni, olyankor nem szeretek izzadásgátlót használni, szinte mindig irritál, de a baba hintőpor tökéletesen távol tartja a nedvességet. Szerintem működhet ez a módszer. Ha esetleg napközben is be tudnád kenni magad, akkor talán ki tudnád küszöbölni ezt a problémát, de nem tudom, hogy van-e erre lehetőséged a munkahelyeden. Remelem tudtam segíteni.
2017. máj. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!