Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok Szegeden szakmailag...

Tudnátok Szegeden szakmailag és emberileg is jó női nőgyógyászt ajánlani?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
A női klinikán velem eddig mindegyik rendes volt.
2017. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Én Dr. Gróf Endréhez járok a MÁV rendelőbe de van magánrendelése is. Nem az a csöpögősen ekdves fajta de néha megereszt 1-2 mosolyt viszont nagyon korrekt, tudása a toppon. Nálam ő jött rá egyetlen ultrahangból olyan problémára, aminek csúnya vége lett volna ha nem kezeltetem és várok,ahogy más nőgyógyász tanácsolta. Nem mindig értettem laikusként,hogy mit miért csinál de mindig beigazolódott,hogy neki van igaza. Tudni kell,hogy én nagyon problémás vagyok sajnos nőgyógyászati szempontból és geneteikailag is megvert az isten rendesen de mindent megold. Sajnos rajta kívül nincs még egy olyan orvos más területen, akihez így ragaszkodnék,mint hozzá. Jelenleg is az életemet köszönhetem neki, hogy alaposan kivizsgált pedig nem olyan hú de nagy panasszal mentem és egyből irányított a Klinikára.
2017. máj. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eeee, hát nőt keres!!
2017. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dr Sikovanyecz János. Rendel a Bérkert utcában es a klinikán is. Csak jót tudok mondani róla.
2017. máj. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De sok értetlen! Egyik sem nő!
2017. máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Dr. Pap Éva. Egyszer kerültem hozzá vizsgálatra, de olyat információkat közölt velem, amit az előtte vizsgáló férfi kollégája nem is mondott nekem. Vagy ha magánhoz mennl, akkor Dr. Vincze Emőke- Aranyklinika.

Remélem tudtam segíteni 😊

2017. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*magánhoz mennél
2017. máj. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!