Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba? Orális?

Hüvelygomba? Orális?

Figyelt kérdés
A pár napos nyaralás a barátommal elég rosszul sült el mert hazahoztam egy kis hüvelygombát. Én már voltam orvosnál írt fel kúpot de a barátomnak semmit megkérdezte,hogy vannak a tünetei mondtam nincsenek és nem írt fel neki semmit csak annyit mondott hogy ha lesznek menjünk vissza vele . Viszont nagyon sokat olvastam és több helyen azt írták hogy nem mutatkozik többnyire fiúknál mi van ha ő is elkapta csak nem mutatkozik ? A másik kérdés meg bűntudatom van hogy így elbántam most a kapcsolatunkkal ezért ha orálisan kielégíteném abból származhatna baj ? Pl ha netán nálam már elmúlt és ő esetleg még is részesült volna belőle én vissza kaphatom tőle orálisan ?

2017. máj. 25. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Na látod, erre jó a gumióvszer.
2017. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gumiba sz*pjam le o.o ?
2017. máj. 25. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Igen, a fertőzés orálisan is átadható.

És az ilyen jellegű fertőzés általában férfiaknál nem okoz tünetet, viszont hordozzák a kórokozót, ami azt jelenti, hogy te most végig csinálod a kezelést, rendbe jössz remélhetőleg, viszont a barátod meg szépen újra visszafertőz téged.

Szóval a nemi élet minden formáját (max. kézi úton elégítsd ki alapos kéz mosás után) ilyenkor kerülni kell.

Az orvos sajnos felelőtlen volt, hogy a barátodnak nem írt fel kezelést. Nem tudom, hogy kaptál-e krémet is, ha nem, akkor vegyetek a patikában ilyen jellegű fertőzésre való krémet és a barátod azt használja legalább 1 hétig.

2017. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem feltétlenül kell orál,egy jó maszázsolajos handjob is nagyon fincsi.De ez a gumira rácsodálkozás aranyos :D Édes csajszi lehetsz.
2017. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Édes csajszi? Inkább éretlen.
2017. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Számomra nem tűnik éretlenségnek ,hogy furcsálja a gumiban orált,nekem például egyből elmenne a kedvem az egésztől inkább.Erre vonatkozott a megjegyzésem és szerintem ez imádnivaló gonfolkodásmód tőle!Majd én is ráállok a nájlonzacskón keresztüli nyalásra.
2017. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!