Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó a mellemnél és a hónalja...

Csomó a mellemnél és a hónaljamnál, menjek orvoshoz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem belül a mellemben, hanem a mellem tövénél (tehát ahol "kezdődik" a mell) van egy kb. borsónagyságú, mozgatható kemény csomó. Kb. egy hete van ott. Tegnap a hónaljamnál is kialakult egy hasonló. Olvasgattam az interneten, hogy a legtöbb ilyen csak zsírcsomó vagy nyirokcsomó, de így hogy két helyen jött elő egyszerre, kicsit megijedtem.

A mellben lévő daganatok mindig a mell belsejében vannak, vagy ez is lehet daganatos csomó ahol nekem van, tehát hogy közvetlenül a bőr alatt van?


Szerintetek menjek orvoshoz rögtön vagy várjak még egy kicsit hátha elmúlik? Mert ha sürgős akkor magánorvoshoz mennék (de az elég drága), viszont ha nem, akkor kérek háziorvostól beutalót és kivárom a sorom.


2017. máj. 27. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp mutasd meg dokinak. Azt majd ő eldönti, hogy mennyire sürgős, de szerintem ettől függetlenül is kapsz beutalót mammografiára
2017. máj. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia, nekem is szokott lenni, meg van egy allandó csomóm a mellem alatt.figyelni kell, ha pl megjön akkor kisebb lesz.ez ciszta.figyelgetni kell.ha havi ciklus közepen vagy, akkor is lehetnek csomók a mellben.ha megjön, akkor meg felszívódnak.
2017. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!