Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igy hatni fog a fogamzas gatlo?

Igy hatni fog a fogamzas gatlo?

Figyelt kérdés
Tegnap este szedtem be az elsot, ez a menstruaciom 3. napja volt viszont delutan nem vereztem igazan es ma reggel mar csak sotetbarna folyasom volt. A gyogyszeremre azt irtak hogy a menstruacio 5. Napjaig el lehet kezdeni csak utana egy hetig meg nem szabad vedekezes nelkul egyudt lenni. Szerintetek jol csinaltam? Elnezest a hulye kerdesert csak olyan bizonytalan vagyok ez ugyben.
2017. máj. 28. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem.

Amikor feliratod miért nem kérdezed mwg a dokit????

Én eddig akármilyen gyógyszert szedtem a dokim elmondta hogy menstruáció első napján kell elkezdeni és rögtön védve vagyok.

2017. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jól csináltad.És tényleg kell kiegészítő védekezés a következő 7 napba,de azt monják,hogy jobb megvárni az első hónapot.
2017. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!