Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztaltátok esetleg már ti...

Tapasztaltátok esetleg már ti is? Komoly vagy jelentéktelen? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Olyat tapasztalok, hogy benedvesedek, vagyis inkább valamiféle fehéres folyadékot veszek észre az alsóneműmben.Ilyenkor tisztasági betétet használok.De ez csak akkor fordul elő ha nem mensizek.Elég régóta mensizek,és már beált rendesen.Nem tudom mitcsináljak,edig nem mondtam még el senkinek.Mit tegyek?
2010. máj. 17. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nekem is szokott ilyen lenni, általában mindig mielőtt megjön, előtte egy héttel és addig tart ameddig meg nem jön, nem olyan erős de én is szoktam használni tisztasági betétet. Ha viszont elváltozik a színe, vagy büdös szaga lesz akkor menj orvoshoz, mert lehet, hogy elkaptál valami fertőzést.
2010. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

De engem már nagyon idegesit.:S

2010. máj. 17. 18:53
 3/6 anonim válasza:
azt feher folyadeknak hivjak teljesen normalis nekem is van ez nem jelent semmibetegseget
2010. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fehér folyás a aneve nem fehér folyadék,d e teljesen normális
2010. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valamennyi folyás pedig mindenképp van/lesz, ezzel nemtudsz mit kezdeni, viszont úgytudom ha sárga akkor már az valami baktérium szóval akkor mindenképp menj orvoshoz...
2010. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is szokott lenni...:)
2010. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!