Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a hasam az antibiotikumtól...

Fáj a hasam az antibiotikumtól, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szedtem be normaflore-t, de nem nagyon segített, hasam nem megy. Ötlet, valakinek?
2017. jún. 2. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

sajnos van olyan antibiotikum, amitől megy a has. nekem az amoxicilin volt ilyen. a második tabletta bevétele után ment a hasam. megmondtam az orvosnak, ilyen soha többet ne írjon fel. a többi a.biotikum nem okozott ilyen gondot - vagyis vannak olyan szerek, amiktől lehetnek gondok.

azt javaslom, hogy a legközelebbi rendelési időben menj vissza, és kérj a dokitól tanácsot.

sajnos az A.B.-t végig kell szedni, mert csak úgy hatásos, de majd a dokid megmondja (sajnos most hosszúhétvége miatt sokat nem fogsz megtudni)


nekem az alma evés segített, az amúgy is jó hasmenésre.

hogy most a szokásos hasmenés elleni kaják pont ugyanúgy jók-e, azt nem tudom, az esetedben maga az antibiotikum okozza a bajt...


(asszem én nem vettem be inkább a tabit, de ezt nem tanácsolom, csak mondom. nem haltam meg, sőt, akkor nem is okozott gondot. a gondok nálam akkor jöttek, mikor már kivették a góc-tettes szervet, a mandulát, és évekig nem volt bajom, nem szedtem antibiotikumot... jött a felfázás, és a candida... évekig. kipusztítottam spec. diétával... de ez egy más dolog. nem lettem rezisztens, nem falnak fel a húsevő bacik...:) de nem tanácsolom az A.B. elhagyását, dehogy, csak mondom, én abba hagytam, mert köhögni se szabadott, vagy ha köhögtem, cserélhettem bugyit...) :)

2017. jún. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha normaflore mellett(amit reggel és este is kell szedni mindennap míg szeded az antibiotikumot)megy a hasad,akkor az orvosoddal kell konzultálni,valszeg leállítja a szedését és ír újat,viszont ha a hasmenés nem folyamatos,és megállásnélküli,akkor nem indokolt leállni az antibiotikummal.Mennyi van még hátra belőle?
2017. jún. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyeneket miért nem az orvossal beszélnek meg az emberek? Ahány ember, annyi tapasztalat, és mindenki hülyeséget mond.
2017. jún. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem megy a hasam, csak fáj.
2017. jún. 3. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Normaflore nem jó semmire. Vegyél Linexet.
2017. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A normaflore nagyon is jó,csal elkezdték lejáratni...
2017. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt semmit. Ugyanúgy görcsöltem és ment a hasam, mikor antibiotikumot szedtem és ezt ittam mellé.
2017. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!