Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Átadhatom a hüvelyi fertőzést...

Átadhatom a hüvelyi fertőzést másnak?

Figyelt kérdés
Már pár napja fertőzésem van, kaptam krémet meg kúpot a dokitól, javult a helyzet. Megyek a barátomhoz, nyilván nem fogunk szexelni nehogy átadjam. De ha pisilek náluk, ugye nem fogják elkapni? Pl. az anyukája? Nem kéne ráülnöm ugye?
2017. jún. 3. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Köszi, én nem kérem...;-)

Nyugodtan ülj rá, abból nem ledz baj...

2017. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
1 ne mondj már hülyeségeket!! Ne ülj rá fő a biztonság,te sem örülnél ha jönne hozzád valaki és gombás lenne és szétszorná a saját lakásodba....
2017. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Biztos ami biztos, így ne ülj inkább rá a wc-re. Nyilván senki nem örülne neki ha házhoz vinnék a fertőzést.


Megjegyzésképp pedig. Ha nem óvszerrel védekeztetek, akkor simán átadhattad a barátodnak. Azért mert rajta nem jöttek ki a tünetek az nem jelent semmit. Évekig is lappanghat benne, úgy hogy nincs panasza, viszont téged folyamatosan vissza fog így fertőzni, ezért szokták ilyen esetekben kezelni a férfiakat is.

2017. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,hogy elkapják,főleg,hogy már kezeled meg nem is dörgölöd magad az ülőkéhez.Szerintem ülj rá nyugodtan utána meg töröld le valami fertőtlenítővel.
2017. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fogják elkapni. A combod nem fertőzött és a bacik javának speciális környezet szükséges, egy wc deszka pedig nem az.
2017. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!