Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pharmatex és Nuvaring alkalmaz...

Pharmatex és Nuvaring alkalmazható együtt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 17:12
 1/8 A kérdező kommentje:
kenőcs
2017. jún. 5. 17:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Amúgy miért kéne együtt alkalmazni a kettőt?
2017. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lehet tudni miért nem?

Hát ha pl. máshogy is kell védekezni antibiotikum miatt.

2017. jún. 5. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Alkalmazható "Spermium-ölő és hüvelygomba-ellenes készítmények használata nem csökkenti a NuvaRing fogamzásgátló hatását." de antibiotikum miatt mechanikusan védő kiegészítés kell ami a gumi vagy pesszárium.

"Ez a betegtájékoztató számos olyan helyzetet ír le, amikor abba kell hagynia a NuvaRing használatát, illetve amelyekben a NuvaRing kevésbé megbízható. Ezekben a helyzetekben nem szabad nemi életet élnie, vagy kiegészítő, nem hormonális fogamzásgátló módszert - így pl. óvszert vagy egyéb mechanikus fogamzásgátlót - kell alkalmaznia. "

2017. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tehát a pharmatex még használható hozzá? az antibiotikumot értem..
2017. jún. 7. 14:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként használható, bár felesleges ha nem veszed ki/nem szedsz olyan gyógyszert/gyógynövényt ami hatástalanítja. Én 2 éve használom, szünetben is együtt vagyunk, megszakítás nélkül és semmi gond. 24óránként 3 órára lehet kivenni de pl nem szoktam.
2017. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nuvaring üti ki a pharmatexet nem forditva ugye?
2017. jún. 7. 21:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs köztük hatás, nem üti ki egyik a másikat.
2017. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!