Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utolsó szülésemkor életmentőmű...

Utolsó szülésemkor életmentőműtétet kellett végrehajtani azt mondta, hogy ha újra teherbe esek, akár meg is hallhatok. Most pozitív lett a teszt. Kérdés, hogy vajon ilyenkor is ki kell fizetni a megszakítási díjat, ha életmentésről van szó?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 09:45
 1/5 A kérdező kommentje:
a placenta rátapadt a méhemre, és leszakította, vele együtt a petefészkemet is. három orvos küzdött az életemért.
2010. máj. 18. 09:46
 2/5 anonim ***** válasza:
akkor vajon miért nem sikerült védekezni?
2010. máj. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van olyan,hogy költségmentes,mert a terhesség az anya életét közvetlen veszélyezteti.Nem tudom,hogy te ez a kategória vagy-e.De menj ahhoz a Dokihoz aki akkor kezelt,és vidd az előző zárójelentést.Szerintem 90%,hogy beleférsz.
2010. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Fura dolgokat mondtak neked az orvosok. A placentának az a dolga, hogy rátapadjon a méhedre. Belülről.

A petefészked viszont a méheden kívül van... a placenta hogy szakította le?? És ha leszakította is, hogy eshettél teherbe? Ne haragudj, de nem értem.

Valamit nagyon elszúrhattak az orvosok, és ezzel próbáltak szerintem takarózni.

2010. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az első hozzászóláshoz reagálva, kedves kommentező, olyanról nem hallottál, hogy gyógyszer mellett esik valaki teherbe? Ez az oldal nem az itélkezésről szól,hanem hasznos tanácsadásról. 3 hónapot voltam kórházban, és képzeld olyannal is találkoztam, aki spirál mellett lett terhes. Na akkor az nem védekezett?
2010. máj. 19. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!