Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, próbáltatok már...

Lányok, próbáltatok már valaha állva pisilni?

Figyelt kérdés
Hogy sikerült, mi volt a testtartás?
2017. jún. 6. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem, valahogy nem izgat a gondolat, hogy levizeljem a lábam..
2017. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kétlem, hogy sikeres lenne, eszközöm nincs, de az a nagy helyzet, hogy én fel nem fogom, mire jó az állva pisilés (hacsak nem kényszerül az ember folytonosan ócska, piszkos publikus wc-k használatára, bár ott is van más megoldás). Nekem tökéletesen jó ülve, ahogy itthon a páromnak is, aki pedig férfi.
2017. jún. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészítés: Túrákon sem okoz gondot a dolog, a bokor mögé guggolással sincs bajom :) Nem mintha gyakran csinálnék ilyet, ritkán megyek még 40 km-es túrára is, az pedig rövid, általában kibírom.
2017. jún. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
Én csak gyerekkoromban de rájöttem, hogy a nadrágot úgyis le kell tolni, akkor meg már mindegy ha leguggol az ember.
2017. jún. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Közvécéknél, a testtartást meg nem hiszem, hogy részletezni kéne.
2017. jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de láttam nemrég egy filmben és én is elgondolkodtam rajta :) Elvileg csak akkor lehet, ha nagyon kell és erős sugarat tudsz nyomni. De a végén ugye már ez nem megy.
2017. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Zuhanyozás közben szoktam. Semmi extra.
2017. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam évekkel ezelőtt kíváncsiságból. Úgy van ahogy a hatos válaszoló írja. Erősen kell nyomni hogy sugárban jöjjön, mert ha nem akkor a combon folyik végig. Szóval semmi értelme.

N

2017. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én fiúként otthon, és vendégségbe is ülve pisilek, a légyeg ugyanaz, de kvesebb a retek a wc-n állva csak publikus wc-kben szoktam.
2023. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!