Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez felfázás lenne vagy valami...

Ez felfázás lenne vagy valami más? Nagyon kellemetlen.

Figyelt kérdés

Kb egy hete jelentkezett először hogy ott lent olyan fura érzésem van. Nem tudom pontosan megfogalmazni hogy milyen mert nem csíp, nem fáj, nem ég, csak nem az igazi. Ehhez párosul a gyakori pisilés. Pedig nem iszok több folyadékot mint eddig. De ha rám jön hirtelen akkor szó szerint majd be pisilek, rohannom kell a wc-re.Más tünetem nincs. Hasam sem fáj. Szex után jött ez elő, sosem fordult elő még ilyesmi. Igaz kicsit tüsszögök is. De nem tudom hogy a szex miatt van ez vagy felfáztam esetleg. Nőgyógyászhoz sajnos csak egy-két múlva fogok kapni időpontot az a baj de ezen a héten nem is tudnék menni mert megvan a menstruációm.

Volt valaki ilyen helyzetben esetleg? :/

22N


2017. jún. 6. 23:00
 1/4 A kérdező kommentje:

*egy-két hét múlva.

(Bocsi az elírásért!)

2017. jún. 6. 23:06
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet van valami megfázásod, és az a hólyagba is eljut. Igyál sok folyadékot! Én voltam így vírusfertőzés kapcsán.
2017. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet, az esős és nyirkos idő hozza elő, ami a napokban is volt a nagy kánikula előtt..
2017. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor ne is nőgyógyászhoz menjek hanem háziorvoshoz??


Mentek a zöldek, köszi nektek:)

2017. jún. 6. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!