Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első levélnél tovább szedhetem...

Első levélnél tovább szedhetem a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Tavaly októberben hagytam abba a fogamzásgátló szedését 3 év után, mert nem tartottam szükségesnek. Annak idején a párom és petefészek ciszta kiújulásának meggátlása miatt kezdtem el szedni. Most újra van kapcsolatom és szerettem volna elkezdeni és most derült ki, hogy jövő hónapban megyünk tengerpartra nyaralni és pont akkor kéne megjönnie és úgy nem nagyon merek fürdeni. Az a kérdésem, ha ugyanazt a gyógyszert folytatnám, ami tudom, hogy nekem bevált és már volt is olyan, hogy két hónapot egybe szedtem és nem volt probléma, akkor sokat árhatnék azzal, hogy most egybe két levelet veszek be? Két hét múlva jutok el nőgyógyászhoz és akkor majd megkérdezem, de ez most nem hagy nyugodni. Ha tudtok segíteni, légyszi ne tartsátok magatokba! :)

24/L


2017. jún. 7. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Az első három hónapban még tilos tologatni. Akár szedted már a gyógyszert régebben, akár nem.
2017. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!