Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy bajban vagyok nem tudom...

Nagy bajban vagyok nem tudom hogy dolgozzam fel és mit tegyek ezután?

Figyelt kérdés
2. babámmal vetéltem el. Nem értem hogy miért. persze az orvosok nem tudják hogy mitől lehet őket rohadtul nem is érdekli a téma. engem viszont nagyon. Nagyon megvisel más másodszor de főleg a második vetélésem. sirok és nem tudom hogy dolgozzam fel és nayon akarok ujabb babát de nem merem már. kedden mútenek :( Már megint egy ujabb procedúra: 6 hónapig ne próbálkozzunk a párommal, 1 hónap tabu sex és miegymás. Mit tegyek
2017. jún. 10. 15:46
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenképp beszélj egy pszichológussal.Nem rosszból,segít átvészelni.
2017. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ki tudja hogy mi lesz ha következőleg próbálkozunk 6 honap mulva. talán az is elmegy? vagy megmarad?
2017. jún. 10. 16:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd kapsz 2 hetente egy hormon injekciót és megmarad a terhesség. Ez csak az első félidőben szokott megtörténni.
2017. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!