Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Párotok el szokott titeket...

Párotok el szokott titeket kísérni titeket nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Te szóltál neki, hogy örülnél neki vagy magától ajánlkozott?

Mióta vagytok együtt?

Páromnak eszébe sem jut, pedig komoly betegségre utaló jeleket találtak legutóbb és most megyek kontrollra.



2017. jún. 12. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem kísér el és nagyon is örülök neki.
2017. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem ajànlgatja,hogy elkísér,de szerintem is tök női dolog. Utálnàm,ha a többi nő hozná a pasijàt,férjét,az meg a váróba latolgatná kinek mi a nyűgje. Ha vàrandós a nő és ultrahangra,vagy nst-re mennek megint más.
2017. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem kísér el, nem szeretem ha kísérgetnek bárhova is
2017. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kísér el, de nincs is szükségem erre. Teljesen feleslegesen tölti ott az idejét.
2017. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Nem, dolgozik olyankor, ezért ne jöjjön el, épp elég ha én kiesek arra a napra, másrészt utál várni (van hogy elmegy szülésre a doki, megcsúszik az egész...), be úgyse jöhet, felesleges.

Voltam rutin Uh-on ahol közölték hogy készüljek fel, hogy 50% esélyem van a teherbeesésre már így ránézésre is nehéz lesz, akkor megkértem hogy jöjjön értem.

2017. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még szép, még a vizsgálatra is! Amúgy nő a doki. Különben érdekes, ő ne menjen, de a doki nem baj. Nevetséges!
2017. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

6:

De mi a retkes cigányfa sznak kísérne el? Miért olyan fontos egyeseknek ez a kísérgetés?

Nekem pont hogy jobban esik, ha magamban vagyok.

"De a doki nem baj...". De ő a kiba szott orvos. Neki ott kell lennie, amíg fel nem találják a robot nőgyógyászokat.


Egy nő

2017. jún. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki nagyon izgulos meg fel a vizsgalattol annak biztos jo,ha elkiserik.Ha meg valami komolyabbrol van szo,akkor teljesen ertheto,ha egy no szeretne,hogy mellette legyen a parja.De az is szamit,hogy milyen a pasi,mert van amelyik olyan mintha ott se lenne.
2017. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az előző 7-es válaszommal lehet kicsit túltoltam, csak szeretném megmagyarázni.


Titeket zavarna, ha a párotok előtt kell pisilni? Ha úgy jönni ki, kakálnátok a párotok előtt? Punit borotválni? De akár csak pattanást kinyomni.

Esélyesen nem.


Na, nekem ugyanilyen intim dolog a nőgyógyászati vizsgálat is. Sokkal-sokkal jobban izgulnék ha ott lenne a párom, mint így, hogy nincs ott, pont ahogy az előbbi bekezdésekben említett példáknál is. Ez is egyszerűen csak egy egyedül csinálós dolog.

2017. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Esetemben igazából annyit "várnék" el,hogy a váróig elkísérjen,megnyugtasson,mivel én már problémával megyek oda. Már csak azt állapítják meg,hogy mennyire súlyos, akár műtét is lehet belőle.
2017. jún. 13. 15:07
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!