Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez az össze-vissza ciklus már...

Ez az össze-vissza ciklus már igényel orvosi kezelést szerintetek?

Figyelt kérdés

Tavaly év végéig minden rendben volt. Gyakorlatilag mint egy svájci óra olyan pontos volt(meg úgy általánosságban mindig).


Viszont történt 1-2 dolog ami igencsak bekavart és azóta egyrészt nem is érzem mikor akar megjönni, másrészt nem is mutat túl nagy hajlandóságot a szervezetem, hogy én most menstruáljak.


Az utóbbi hónapokban így nézett ki a ciklusom:

Március: 5 napos vérzés és 37 napos volt a ciklus

Április: 3 napos vérzés és 28 napos volt a ciklus, itt ittam lady ciklus teát is

Május: 5 napos vérzés és 33. ciklusnapon vagyok jelenleg. Ebben a hónapban, pontosabban május 24-e körül volt kb 3 napig tartó barnás vérzés is.

Nem tudom mennyire tartozik még ehhez a hónaphoz, hogy náthás is voltam és eléggé csúnyán köhögtem. Emiatt készült mellkas rtg is, amin felmerült a szarkoidózis lehetősége és emiatt volt és lesz még egy csomó más vizsgálatom is.


Nekem nagyon gyanús, hogy magától ilyen hosszúra nyúlik a ciklus.


2017. jún. 12. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Annyira nem vészes. 35 napig normálisnak mondják. Viszont egy náthától meg köhögéstől nem fog késni az biztos. Mi az az egy két dolog ami bekavart? Lehet ott lesz a probléma forrása.
2017. jún. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!