Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez azért van mert túl szűk...

Ez azért van mert túl szűk vagyok?

Figyelt kérdés
Most 15 éves vagyok és eddig betétet használtam de most úgy döntöttem hogy kipróbálom a tampont. Hát nem megy,de egyáltalán vagy nem is tudom ha félig bennt van már akkor fáj ez normális? Mi lesz akkor az első alkalomnál?

2017. jún. 15. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a technika. Elotte tapintsad ki a hüvelyes hogy van mint van es utana probald csak. Es ne gorcsolj ra, ugy csináld mintha eddig is tampont hasznaltal volna. Tobbszor próbálkozz. En is 15 es szűz vagyok. En úsztam sokat es supert is hasznaltam mar. Bizz magadban es higgadtsag
2017. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Minivel próbáltad?
2017. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
normállal
2017. jún. 15. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Először próbáld minivel. Az ob silk touch borítású, jobban csúszik. Akkor tedd fel, ha vérzel rendesen, akkor csúszik rendesen. Hátrafelé told, ne fel.
2017. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor próbálkozz csak tamponnal, ha már nem vagy szűz. Azért is nem mehet be mert a hártya azt meggátolja!!
2017. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szűzhártya nem gátol semmit, az egy rugalmas anyag lyukkal a közepén.
2017. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is 15 vagyok igaz már nem szűz de szerintem simán felmenne neked is másik modon minivel probáld
2017. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Khm... Szűzhártyában van diverzitás:

[link]


Többféle lehet!

2017. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én pl minivel próbáltam, félig bement de utána bármerre próbáltam nyomni, fájt, sajgott, nem ment. Próbáltam minden féle pózban, de akkor is fájt. Lehet nem kéne erőltetni.
2018. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!