Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Ti nem irigylitek...

Lányok, nők! Ti nem irigylitek a férfiakat?

Figyelt kérdés

Múltkor láttam egy srácot a forgalmas rakparton pisilni!

Ti nem irigykedtek ezért a fiúkra?

Nekünk lányoknak ezt sokkal nehezebb megoldani!



2017. jún. 16. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Meghalok xD

Dehogy irigylem ezeket a trógereket :D

Amit művelnek, az bűncselekmény, ami közszeméremsértésnek minősül.

2017. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Én irigylem a pasikat, de nem azért mert forgalmas helyen akarok pisilni, hanem mert tényleg egyszerűbb előkapni, mint nekünk teljesen levetkőzni, meg úgy hajtogatni a ruhát, úgy guggolni, úgy rakni a lábaid, hogy ne legyen pisis. Meg sok más dologért is irigylem őket, de nem akarok offolni.
2017. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Én igen. Egyszer autópályán dugó volt. Pont olyan részen álltunk ahol semmi nem volt csak egy kis vékony fa. Haverom simán oda ment és pisilt. Én meg inkább tartogattam míg el nem jutottunk egy benzin kútig. Barátnőm is simán pisilt persze guggolva,mondta őt nem érdekli,neki kell. De én képtelen voltam rá,hogy mindenki premier plánba lássa a seggemet.


Na meg igen sokkal könnyebb lepisilni a nadrágunkat,lábunkat.


Férfiaknak valóban könnyebb ebből a szempontoból,meg sok másból is.


De ha már nőnek születtem elfogadom és megpróbálok együtt élni ezzel,más választásom nincsen :D

2017. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem. Simán kibírom hazáig.
2017. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!