Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 8 napja késik a menstruáci...

Már 8 napja késik a menstruációm, miért?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,már 3 éve van havim,és eddig mindig késett maximum 2-3 napot,de most van a 8.nap hogy nem jött meg,a ciklusom 41.napjánál vagyok és a 33. napnál kellett volna megjönnie.A barátommal már fél éve élek szexuális kapcsolatot megszakított védekezéssel,terhes nem lehetek biztos vagyok benne,mert mielőtt elmenne kiveszi,és egy csepp sem megy belém és nagyon óvatosak vagyunk.Egyszer volt hogy 1 hétig kimaradt a szüzességem elvesztése után.

Utoljára május 8-án jött meg,6 napon át tartott ami nálam normális.1 hete voltam megfázva,antibiotikumot szedtem és fájdalomcsillapítót a torkom miatt. Mostanában sokat is stresszeltem és feszült voltam.

Nem tudom mi lehet a baj.



2017. jún. 17. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
"Terhes nem lehetek" De. A megszakított közösülés nem túl hatékony védekezés, 100 nőből aki így védekezik egy évig, 22 terhes lesz. Csinálj tesztet. [link]
2017. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a gyógyszer miatt

(amit szedtél)

2017. jún. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

De lehetsz terhes, barátnőmnek is így lett gyereke. A gyereknevelés kategóriában pedig volt egy 15-16 éves kislány akit pont ugyanígy koppintottak fel.


Szóval tesztelj egyet és szoktasd rá a palidat a gumira, mert elhiheted, hogy dalolva hagyna magadra ha véletlenül felcsinál.

2017. jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Itt a lányka kérdése: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__6614..


Ahogy látom azóta átrakták, anno pedig a másik kategóriában találtam.

De ez lényegtelen.

Mindenesetre olvasgasd, tanulságos történet.

2017. jún. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Simán lehetsz terhes, hiszen nem kell beléd élveznie ahhoz, hogy bekapd a legyet. Az előváladékban is van sperma, és egyikőtök sem érzi, hogy az mikor szivárog. Szerintem fel se fogjátok, hogy a tűzzel játszotok. Rendesen védekezni luxus? Csinálj egy tesztet, de ne lepődj meg, ha két csíkos.

20N

2017. jún. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, ne így védekezzetek, mert ez nem védekezés... nem olyan drága az óvszer, hogy ne lehessen megvenni annak érdekében, hogy 16 évesen ne ess teherbe. Továbbá lehet az antibiotikum miatt is, meg a stressz miatt is, de még egyszer hozzátenném hogy rendesen védekezzetek, vagy hát ahogy ti csináljátok én attól a nap minden percében stresszelnék :D
2017. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom..az utolsó vérzésem óta 2szer voltunk együtt,akkor is 2-3 perccel hamarabb kivette és úgy ment el mindkettőször,és mielőtt csináltuk volna "kivertem" neki(szebben nemtudtam kifejezni),ezért nem igazán vagyok biztos benne hogy terhes lennék,de minden esetre szerintem csinálok tesztet,de reménykedem abban hogy csak az antibiotikum miatt van amit 1 hétig szedtem vagy a stressz miatt.
2017. jún. 18. 13:32
 8/14 anonim ***** válasza:
az előnedvben is lehet spermium...simán lehetsz terhes,akármilyen korán veszi ki..ez nem védekezés!
2017. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze,tudom hogy ez nem védekezés,és ő is tudja,csak igazából nem olyan gyakran vagyunk együtt,ezért nem tartottuk annyira fontosnak hogy óvszert használjunk,kétszer használtunk csak,de kicsit kellemetlen érzés volt. De tudom mindenképp hogy ez elég felelőtlen dolog hogy így védekezünk,ezért nem zártam ki a terhességet sem,csak szerettem volna mégjobban megvilágosodni hogy a terhességen kívül milyen okai lehetnek még hogy késik a menstruációm vagy akár kimarad.
2017. jún. 18. 14:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem kényelmes az óvszer, akkor kezdj el fogamzásgátlót szedni, mást nem tudok mondani, de ahogy ti csináljátok az tényleg nem védekezés.
2017. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!