Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt aki szárny nélküli...

Van itt aki szárny nélküli betétet használ?

Figyelt kérdés
Miért jó az? Nem féltek hogy összegyűrődik?

2017. jún. 19. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Van. Én. Itthonra.
2017. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a belső comb alakja, mérete határozza meg. Nekem mindig összegyűrődött egy pici csíkba, de van, aki meg tök érintetlenül veszi ki, szóval alkattól függ.
2017. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem semmi értelme. Néha rákényszerültem és mindig átáztam 👎
2017. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Minden tisztasági betét szárny nélküli. Nem gyűrődik össze, mert ragad az alja. Fehérfolyás felfogására tökéletes. Menstruáció alatt nem használnék szárny nélküli vérzésre való betétet (ami vastagabb, mint a tisztasági betét), ott könnyen melléfolyhat.

20N

2017. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Régen azt használtam,most tampont. Nem gyűrődik/gyűrődött össze nekem sosem,és esztétikusabb volt a látvány,mint két szárnyacska a bugyin kívül.
2017. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
#5: Ja mikor dől az emberből a vér és bármit megadna egy wc-ért hogy ne ázzon át, akkor az esztétika a legfontosabb valóban.
2017. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Én a tampon mellé használom.

2 szülés után nem sikerül mindig teljesen jó helyre felraknom így néha szivárog mellette, erre tökéletes.

Menstruáció első napjaira sem ajánlanàm, esetleg az utolsó napjaira.

2017. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Tampon mellé biztiből beteszem, jobb biztosnak lenni a dolgomban, mint esetleg férfiak társaságában csúnyán átázni. Ha valakinek olyan sok a fehérfolyása, akkor meg arra való egyébként. Menzesz idején csak simán azt tuti nem használnám, max az utolsó barnázós napokon, és sűrűn nézném.
2017. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Én szárny nélkülit csak az utolsó napokra teszek be, mikor már alig van valami. Vagy tisztasági betétként szoktam. Nem gyűrődik össze, ha normális bugyi van az ember lányán.
2017. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Most komolyan, ez mi?! Aki azt írja, hogy használ, azt is lepontozzák, aki azt, hogy nem, mert átázik, azt is. Akkor hol itt a logika?!


1-es voltam.

2017. jún. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!