Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy nem jött meg a...

Normális hogy nem jött meg a menstruációm? 14/L

Figyelt kérdés
Én kezdem szégyellni, mert folyton ezzel szekálnak az osztálytársaim.Nekik már megvan.És lassan már tényleg megkéne jönnie nem?15 leszek novemberben

2017. jún. 20. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 14 évesen jött meg nyáron, úgy hogy én meg decemberi vagyok :) ne szomorkodj ezen..hamarosaneg fog jönni :) am meg hidd el, hogy ez nem egy olyan dolog amit írigyelni kell. Ha szekálnak vele mondd meg nekik, hogy már megjött. Aztán kész..csak nem vizsgálják meg a bugyidat is :D am is évvége van ;)
2017. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:D
2017. jún. 20. 14:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj egyszerűen csak későn érő tipus vagy.lesz amikor hálás leszel azért hogy csak később jött meg..

most nyáron ugyse találkozol az oszt.társaiddal. és ha ősszel megint téma lenne mondd hogy megjött a nyáron (lehet pont igy lesz)

2017. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is 14 vagyok, decemberben leszek 15. Nekem 13 éves koromban jött meg a vakációban, de még így is én voltam az utolsó az osztályban. Azt hiszem a mostani gyerekek hamarabb fejlődnek, anyukám 19 volt amikor mejött neki. Szóval régen más volt a normális. Lehet, hogy későn érő vagy, nincs ezzel probléma, de biztosan idegesít, ha szekálnak miatta. Egyszerűen mond azt, hogy megjött ha zavar, végül is ez kegyes hazugság.
2017. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor vigyél oda nekik egy véres betétet attól majd biztos lenyugszik a lelki világuk...
2017. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, azta de hasonlóan fondolkodunk xD (Nem láttam a válaszokat, mert amikor elkezdtem írni, még nem érkezett egy válasz sem)
2017. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyudnak vagy a nagymamáidnak is később jött meg, akkor nagy az esély, hogy neked is ez miatt. Például nálunk épp fordítva volt, nálunk mindenki 10-11-12 évesen kezdett menstruálni. :P
2017. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. jún. 20. 14:44
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, és ezt honnan tudják az osztálytársaid?!?!?!
2017. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: engem is cseszegettek, sőt lenéztek az osztálytársaim ez miatt, de csak azért mert ellenben velük, én soha nem hoztam fel a témát és ebből az jött le nekik, hogy nem jött még meg, miközben akkor már évek óta megvolt. :'D
2017. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!