Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelykúp úgy is hat, ha...

A hüvelykúp úgy is hat, ha csak 3/4-ig tudom felnyomni? És az normális hogy nagyon csíp?

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 19:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mit használsz és mire használod?
2017. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gyntimát. Erős hüvelyfolyásom van kb. 3 hete, antibiotikumot szedted lehet hogy attól, mert a bélflórámra is rossz hatással volt.
2017. jún. 21. 20:10
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha csíp, az azt jelenti, hogy dolgozik a hatóanyag. A következő már nem lesz ennyire fájdalmas. Hogy érted, hogy csak a háromnegyedéid tudod felnyomni? Kilóg a kúp egynegyede?
2017. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, a mai már nem volt annyira kellemetlen. Ez akkor azt jelenti, hogy az előző már hatott valamennyire?


Hát nem úgy lóg ki, hanem csak akkor látszik ki, ha szétnyitom a szeméremajkam, úgy látszik hogy nincs teljesen bent, tehát nem tűnik el benne tövig, hanem kilóg egy kicsi. Az baj? Azt jelenti hogy nem jól tettem fel? De egyszerűen nem megy tovább. Lehet hogy azért mert még szűz vagyok?

2017. jún. 22. 00:59
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen, azért csíp kevésbé, mert hatott az előző. Viszont feljebb kellene tenned a kúpot, hogy a hüvely legtetejében is hasson. Én a kúp után majdnem a teljes mutatóujjamat felnyomtam. Biztosan nem az a baj, hogy szűz vagy, mert a szűzhártya a hüvely bejáratánál van, tehát azon túltoltad már. Legközelebb vizezd be egy kicsit a kúpot és az ujjadat is, úgy told be (jobban csúszik, de vigyázz, mert ha túl sok vizet teszel rá, szétmállhat a kezedben!). Ne felfelé told, hanem hátrafelé. Esetleg mielőtt felteszed, dugd fel csak az ujjadat, hogy tudd, merre kell nyomni.

20N

2017. jún. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lehet az a baj, hogy állva csinálom, de fekve nem tudom mert úgy nem találom a lyukat. Az ujjamat külön nem merem bedugni, ez valami fobia lehet de próbáltam már és olyankor mintha ösztönösen összeszűkülne a hüvelyem, tudom fura.
2017. jún. 22. 19:09
 7/15 anonim ***** válasza:
Én WC-n ülve szoktam feltenni. Széthúzom az ajkaimat, és már fent is van. Állva nem tudok ellazulni, úgy nekem se lenne.
2017. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi, ma megpróbálom úgy.
2017. jún. 22. 21:13
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok kérdésért de azt nem tudod hogy a hüvelykúp okozhat-e olyat hogy csípjen a pisilés? Korábban nem tapasztaltam ilyet, csak ma. Lehet hogy este a húgycsőnyílásomba is befojhatott a kúp amikor olvadt? Meg ma amikor tusoltam ott kicsit az is fájt.
2017. jún. 22. 23:21
 10/15 A kérdező kommentje:
Hú, a mai megint nagyon csíp. :/
2017. jún. 23. 01:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!