Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Napok óta görcsöl alul a...

Napok óta görcsöl alul a hasam, és egyre jobban vérzek, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A menstruációmnak 28.-án kell megjönnie de már péntek óta vérzek. Vasárnapig csak annyira véreztem hogy pisilésnél rózsaszín volt a wc papír de vasárnap estétől már be kellett raknom egy betétet mert annyira vérzek mint mikor megvan a bajom. De nem hiszem hogy az lenne mert rózsaszín... Emellett a hasam fájdalma se akar elmúlni...

2017. jún. 26. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Mi a kérdésed? Előbb jött meg, aztán ennyi. Előfordul.
2017. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szokott így fájni a hasam és ez a vér rózsaszín! És nekem piros szokott lenni, gondolom az a normális. És első napon szokott a legerősebb lenni, ez meg 3 napig alig látszott..
2017. jún. 26. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Terhesség lehetséges?
2017. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
20 vagyok és védekezünk mindig.
2017. jún. 26. 19:31
 5/7 A kérdező kommentje:
de ha terhes lennék akkor pont hogy nem szabadna véreznem, nem?
2017. jún. 26. 19:32
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a semmilyen segítséget, endometriózis okozta ezeket.
2017. jún. 30. 09:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Viszont mi átlag emberek vagyunk, nem orvosok. Valószínűleg azért jött kevés válasz, mert senki nem akart hülyeséget írni és tippelgetni. Mielőbbi gyógyulást kívánok!
2017. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!