Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom mi lehet ez? És...

Nem tudom mi lehet ez? És minden hónapban kínoz.

Figyelt kérdés

Nem vet fel a pénz így nem tudok magánorvostól magánorvosig rohangálni,dd a tüneteim szélsőségesek,de olykor változnak.

Mostmár jó ideje mindent a menstruációmhoz tudom kötni,kb egy héttel előtte aknék jellenek meg az arcomon,de ez sem minden hónapban van így,előtte már kb 1-2héttel szexuális vágy nincs,ha elmúlik meg nagyon akarom(bár jelenleg nincs párom).

Fejfájásom van és ezt is sokadjára figyelem meg hogy (persze fáj máskor is) mindig menszeszem 3 napjáig kb utána elmúlik,iszonyat ingerült vagyok de nem amikor meg van előtte egy héttel már.

Rám jön a farkaséhség előtte pár nappal,mindent kivánok szinte mint terhességeim alatt...

Ezek valószínüleg hormon problémák gondolom tehetek valamit,több százezer ft nélkül?


2017. jún. 27. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Dehát könyörgök: mért nem mész orvoshoz??? Miből gondolod, hogy a gyógyszer többszázezer forint, ha egyszer Magyarországon TB támogatás van a gyógyszerekre?!
2017. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
TB alapon elmehetnél kivizsgálásra. Hormonszintellenőrzés kellene.
2017. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elmentem....

Nem támogatja a TB

18700 ft lenne a hormonvizsgálat

Fsh,Lh,progrszteron stb

És ezt nem egyszer kell hanem többször a ciklus különböző napjain.

3 gyermekemet egyedül nevelem...van erre lovém pont 😁

2017. jún. 27. 22:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztk-ban nem ingyenes?
2017. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg csak simán premenstruációs szindróma. Szinte minden nőnek jelentkezik a mensi előtt idegessèg, farkasèhsèg, pattanások. Utána meg jóhogy kívánod a szexet, hiszen menstruáció után nem sokkal vagy termèkeny.
2017. jún. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális, semmi bajod nicns, PMS - nekem is van, ugyanezekkel a tünetekkel. :)
2017. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez majdnem mindenkivel így van, velem is. Nem fog tudni vele mit csinálni az orvos, max kapsz fogamzásgátlót, de attól még ugyanúgy meg lesznek ezek a tünetek.
2017. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De pms-re nincs valami?

Fogamzásgátlót meg nem szedhetek mert trombozis sok volt a családban.

Nem vagyok egy egyszerű eset 😁

2017. jún. 28. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!