Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik az az eü. Betét ami jó...

Melyik az az eü. Betét ami jó hosszú, de mellé vastag is?

Figyelt kérdés

Még tavaly Ausztriában találtunk egy alwayst, ilyen türkiz színű csomagolásban, jó vastag volt, viszont elég rövid tehát éjszaka tuti kifolyt volna hátul. A hosszúsága miatt kettőt kellett betennem hogy pont megfeleő hosszúságú legyen. Na most egy vastag kéne nekem, olyan ami hosszú is mellé, és persze gyorsan felszívja a vért jó nedvszívó stb..

Ti tudtok ilyet?? Köszi



2017. jún. 28. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A LIDL-ben lehet kapni talán Bella a neve, nagyon pufi és hosszú is(nekem túlzottan hosszú is, akár egy pelenka)
2017. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az always-től az ultra night-ot szoktam venni (6 v. 7 cseppel jelölt). Nekem a szülés óta nagyon erős a vérzésem, ez elég hosszú és annak ellenére, hogy nem vastag, nálam az éjszakát is ki szokta bírni.

De találtam neked egy jó összehasonlítást is:

[link]

2017. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem a jobb ldalira gondolsz?

[link]

[link]

[link]


ha mégis, én tesco-ban láttam ilyet

2017. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. júl. 15. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!