Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha hüvelyflóra helyreállító...

Ha hüvelyflóra helyreállító krémet használok, befolyásolja vajon a fogamzásgátló hatékonyságát?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót cseréltem visszatérő diszkonfortérzés, libidőcsökkenés, súlygyarapodás miatt. Az orvos természetesen tájékoztatott, hogy ugyanúgy folytassam, ahogy be kéne szedni következőre, védett maradok. Hüvelyflóra helyreállítását is javasolta, de azt nézzek valamit a patikában...

Ott elfelejtettem megkérdezni, hogy van-e valami hatás/ellenhatás emiatt, a tájékoztatóján sem találtam semmit.



2017. jún. 30. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, ez olyan, mint a normaflore pl, csak nem a beleidnek, hanem a vaginadnak. Eloflora. Semmi koze a fogamzasgatlo hatasahoz.
2017. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2017. jún. 30. 16:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha mégis gáz lesz, vihetem hozzád?:)
2017. jún. 30. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja a hatékonyságát. A doki sem javasolta volna.
2017. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!