Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógy. Vizsgálat, citológia...

Nőgyógy. Vizsgálat, citológia embertelenül fájt. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Fura betegségem van és nagyon rég.kezdek beletörődni hogy sose lesz vége.

Elvesztettem a szüzességem fél éve. Azóta az első közösülési kísérlet 2 hónapja nem jött össze mert egy bizonyos ponton annyira szúrva fájt hogy nem bírtam elviselni (síkosító, nedvesség pipa).

Emlékszem az elsőnél is fájt de kibírtam, most nem. Akkor volt folyás, meg fájt néha, hetek után tudtam csak elmenni dokihoz. Végig se hallgatott, lekezelt, adott 3 szem kúpot. Nem használtak semmit, a tünetek rosszabbak lettek, teljesen összeszűkült a hüvelyem, volt hogy be is volt dagadva. Pár napja mentem el egy másikhoz, citológiát végzett amely során az a bizonyos pont ismét annyira fájt hogy csak vonaglottam, beleszédültem a fájdalomba, főleg mikor ahhoz a ponthoz ért. Eredmény 2 hét, kaptam kúpot, amit tegnap nem bírtam felhelyezni pedig kínlódtam vele fél órát.

Kezdem elveszteni az eszem.

Igen, 18 éves kis sz#ros, de kérlek, ha van ötletetek, mi lehet ez, nagyon sokat segítene. Úgy érzem sose fogok ebből kijönni....


2017. júl. 1. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Vaginizmus?
2017. júl. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez volt az egyetlen tippem...

Gondolom a méhnyakráknak mások a tünetei.

A kúp amit most kaptam, folyás és bakteriális vaginizmus kezelésére van írva. De a doki nem mondta hogy az a bajom...

2017. júl. 1. 23:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemesebb lenne rászánni a pénzt és elmenni maganba, ahol normálisan foglalkoznak veled.
2017. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!