Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg nem szűnő hüvelygombára...

Meg nem szűnő hüvelygombára létezik valóban hatásos módszer? Valakinek tapasztalat azzal kapcsolatban, hogy mennyire szűnik meg a gond a fog. Gátló befejezésétől?

Figyelt kérdés
Tudom ezer ilyen kérdés van már,de sajnos a legtöbb régi. 19 éves vagyok 3éve küzdök folyamatos gombával. Ez alatt azt értem,hogy havi jobb esetben két havi szinten. Milió kúpot,gyógyszert kaptam már. Kenetet is vettek abból e-coli baci lett megállapítva,elvileg kikezeltem kúppal már azt is. Grapefruit mag kivonatot napi kétszer iszom. Jelenleg 6kúp minden esti betadinos irrigálás es 1havi mycosist kúrán vagyok túl(ismét). Semmi változás. Fogamzásgátlót szedek abból is az 5. fajtát. Esetleg valakinek tapasztalat ha azt abbahagynám szűnne ez a probléma? Valakinek ötlet helyette az óvszeren kívül?

2017. júl. 2. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Érdemes cukrot, inzulinértékeket nézetni. A cukorbetegek hajlamosak a visszatérő gombára. ( magam is)


2. Okozhatja a fogamzásgátló. Helyette meg lehet próbáli pesszáriumot, méhszájsapkát spermiciddel.


3. Szájon át szedhető gombairtó kellene (Diflucan, Nizoral) és vagy jó fél évig kerülni a gombák szaporodását segítő élelmiszereket.

2017. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felesleges körök megtétele végett ide írnám még,hogy a párom nem fertőzött. Használtam már hüvelyflóra helyreállítót is. Illetve gyakori szemrehányásként láttam még,hogy "ne kezelgessük otthon magunkat". Minden esetben orvoshoz járok,rengeteg de még annál is több pénzbe van ez az egész. Tényleg megoldást keresek mert attól tartok,lassan meddő leszek! 19évesen borzalmas ezt átélni ilyen gyakran,elviselhetetlen. Arról nem is beszélve,hogy ennyi időseb szexualis élet szinte már nincs is :(
2017. júl. 2. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg:

[link]

2017. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne már fertőzött? Valahányszor beteszi, átkerülnek rá a kis fonalas dögök.
2017. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló gyakori mellékhatása. Hagyd abba a gyógyszert és semmi bajod nem lesz.
2022. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!