Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció helyett elhúzódó,...

Menstruáció helyett elhúzódó, el nem múló barna folyás?

Figyelt kérdés
A héten megyek nőgyógyászhoz, de akinek esetleg volt már ilyen tünete az leírhatná,hogy neki mitől volt mert megvagyok ijedve.. a mensim nem jött meg hanem barna folyás van helyette ami már egy jó ideje nem múlik el. Néha kicsit enyhébb de reggelre mindig darabos. Fájdalmam nincs se más tünetem csak ez a rejtélyes nem múló folyás. Gondoltam már cisztára, méhszájsebre.. nem tudom mire számítsak,mit mondd az orvos.. :(
2017. júl. 2. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár az enyém nem volt darabos és volt görcsöm, nekem azt mondta, hogy hormonelégtelenség és néha nem jelent problémát... de engem nagyon félvállról kezelt.
2017. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly nyáron több, mint 2 hónapig ez volt!Nem jött meg 3 hónapig, de ebből 2 hónapig pár napos kihagyasokkal barna folyasom volt, hol erosebb, amikor azt hittem megjon, de aztan mindig visszagyengult és nem jött meg. Voltam nogyogyasznal, megvizsgált, vett kenetet rakszureshez, ultrahang, szóval minden és minden vizsgálat rendben volt! Tehát szervi baj vagy betegség nem allt fennt. Azt mondta a dokim el fog mulni ne aggódjak, nagyon sok nőnek van ilyen, persze ugy ertve, h egyszer ha előfordul, nem kell temetni magunkat, ha a vizsgalatok nem mutatnak ki semmit.

Es valóban elmult kb a vizsgalat utan 1 hettel. Szóval egesz nyaron bajlodtam ezzel aztan egyszer csak elmult majd kovi honapban megjott es azota is minden oks. :)

2017. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet hormomális probléma, főleg, ha rendszeresen előfordul, de nálam akkor szokott ilyen lenni, ha durvábban felfázok. A nőgyógyászom szerint ilyenkor nem kell aggódni, elmúlik magától. De azért mindenképp nézesd meg.
2017. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen, amikor egy tömlőm volt (kisebb, mint a ciszta, elég veszélytelen). Kipukkant, azt kicsit éreztem, és utána semmi gond nem volt.
2017. júl. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!