Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most azt jelenti hogy...

Ez most azt jelenti hogy megfog jönni?

Figyelt kérdés

Szóval 14 éves vagyok 160,5 cm es 40 kg és még nem jött meg és már van fehér folyásom de úgye ez azt jelenti h megfog és h lehet majd gyerekem?tudom korai csak gondolkodok.

Vagyis akkor biztos megfog jönni ha van fehérfolyása?

Köszi,előre is a válaszokat☻



2017. júl. 3. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A fehérfolyás szerepe, hogy tisztítja a hüvelyt. Semmi köze a gyerekhez. De általában a megjelenése után 2 évvel jön meg az első mestrmenstruáció.
2017. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont 2 éve van már🤕
2017. júl. 3. 19:16
 3/5 anonim válasza:
100%

Hello!

Nekem is volt fehérfolyásom.Majdnem 13voltam amikor megjött.most már 14leszek. Amikor még nem volt meg,én is nagy féltem,hogy már nem is fog megjönni.Mindenkinek megvolt az osztályba.

De aggodalomra semmi pánik.Nekem is úgy volt,hogy egy várarlan pillanatban amikor letoltam a bugyim,véres volt.Meglepődtem,megorültem és ennyi.

Neked is úgy fog.

Amikor nem számítasz rá akkor meg fog jönni.

Csak lehet,hogy azért mert vékony vagy,vagy mert a szüleid,nagyszüleid is későn érők voltak és ezért nem jött még meg.

Tudom,ez egy idegőrlő dolog,mert kívamcsi vagy meg már mindenkinek megvan a barátaid közül.Ez elég zavaró lehet.De neked is megfog jönni.Nyugi!

Akkor van probléma ha 16-17éves korig nem jön meg.

Addig meg simán megjöhet még.

Puszi!

2017. júl. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi!

Amugy anyukámnak 16 évesen jött meg

És igen vékony vagyok

Van egy anorexiás csaj az osztályunkban és neki most jött meg jó neki😭

Én félek h nem fog megjönni

2017. júl. 4. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Azota megjott? :)
2017. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!