Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miket egyek, hogy hízzak?...

Miket egyek, hogy hízzak? Nagyon sovány vagyok és így nem akar megjönni.13 éves vagyok, de nekem már rég meg kellett volna jönni 10 évesen, csak sovány vagyok. Segít valaki?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért gondolod hogy már 10 évesen megkellett volna jönnie?? Egyébként egyél sok kenyeret tésztát pl. attól biztos hízni fogsz.
2010. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenkepp valtoatos etrendet, kicsit tobb szenhidrattal es feherjevel.

Mi az, hogy reg meg kellett volna jonnie 10 evesen?

Anyudnak is akkor jott meg?

2010. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Nem feltétlen kell megjönni 10 éves korodban, sőt az talán még korán is van. Lehet, hogy későn érő típus vagy. Semmi baj, hogy 13 évesen még mindig nem jött meg. :)

Linkelek Neked, hogy olvasgathass a hízókúráról

[link]

[link]

2010. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a családomban 4 generációra visszamenőleg mindenkinek 10-11 évesen jött meg, én is korán érő lennék , már 11 évesen borotválnom kellett magamat stb


32 kg vagyok

2010. máj. 20. 17:52
 5/9 anonim ***** válasza:
32 kg, és hány cm?.
2010. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
155
2010. máj. 20. 18:15
 7/9 anonim válasza:
szia, én is vékony vagyok, nekem is késön jött meg,15 voltam,de hidd el nem maradsz le semmiröl,ez nem olyan jo dolog hogy várni kell.most 20 vagyok de már nagyon utálom ezeket a napokat.Ne izgulj majd eljön az ideje.
2010. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem is úgy volt a családban hogy mindenkinek(lányoknak)10-12 évesen jött meg először és nekem meg 15 évese..:D

Én is vártam már mert azt hittem hogy nem olyan rossz mit amilyennek a többiek mondták,azt hittem túloznak..de nem..:D


Nem kell azon semmit sem várni,nem attól leszel nagylány..

Én is vékony vagyok de nem azért jött meg később...a nőgyógyászom is mondta hogy ennek a kettőnek nincs köze egymáshoz...

2010. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mi az hogy rég megkellett jönnie... Hülyeség

Én 23 vagyok 165cm 45kg

Ha hízni akarsz sok kalóriát kell bevinned

Tészta kenyér zsír

Ne vidd túlzásba azert

nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!