Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olcsóbb lett a Jangee fogamzás...

Olcsóbb lett a Jangee fogamzásgátlóm, jelent ez valamit?

Figyelt kérdés

Mikor legutoljára váltottam ki magamnak három havi adagot, még 6000 forint felett volt az ára, ma viszont 5400 forintba került. (Bár, másik gyógyszertárban.)


Jelent ez valamit? Esetleg a bizonyos gyógyszertár adhatja kevesebbért csak (ha van egyáltalán ilyen..)?


Köszönöm a válaszaitokat! :)



2017. júl. 4. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak ebben a gyógyszertárban olcsóbb. Örülj neki. Én a Yadinet pingvin patikában szoktam venni, mert ott még a vásárlói kártya miatt is olcsóbb.

20N

2017. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán szoktam gyógyszert venni, de nem minden gyógyszertárban ugyanaz az ár. Szóval nyugi, és legközelebb is ide menj :)
2017. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Szóval véletlenül sem jelenthet valami olyat, hogy kevésbé számít már jó gyógyszernek, ugye? :D

2017. júl. 4. 10:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. 😁
2017. júl. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!