Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombos Sándor tényleg olyan...

Gombos Sándor tényleg olyan rossz nőgyógyász mint amiket írnak róla?

Figyelt kérdés
Viszonylag hamar kellett időpont és az sztk-ban hozzá kaptam leghamarabb(fertőzés után, de szerintem még tart is) és csak egy tenyésztést szeretnék. Viszont a rossz vélemények kicsit visszatartanak tőle.
2017. júl. 7. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel azt, hogy ez melyik településen van még csak véletlenül sem írtad le, ezért mondom el én, hogy nálunk található Gombos doktor úrról igaz, hogy egy alapból egy s*ggf*j de még ez hagyján mert oké bunkó sok van a fajtájából.. De, hogy ami mocskosságokat leművel még a rendelésen. Egyik ismerősömet vizsgálta, felnyúlt, de a szokásos vizsgálati metódus után még bent hagyta a kezét és ki-be kezdte húzni. :/ Jézusom de hányingerem van. Unokatestvéremnek a 16 éves lányának pedig kérte vetkőzzön le felsőtesten is teljesen, ő pedig megtette azt hitte rutin a minden ok nélküli emlővizsgálat és hozzá akart a cicijéhez érni szájjal mire szerencsére a lány felpofozta.
2017. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jézusom, milyen emberek vannak...
2017. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen férfi miért lesz nőgyógyász?
2017. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A nőgyógyászok vándorolnak mindenfelé. Pl most zuglóban van az sztk-ban, de van olyan doki is ott, aki korábban a vörösvári úti rendelőben volt. Szóval tökmindegy, hogy hol rendel. Amikor kértem időpontot, akkor csak random végig mentünk a listán, mert nekem igazából olymindegy ki néz meg, de utána olvasva elment a kedvem tőle.

Akihez egyébként szerettem volna menni, ő hozzá még nem lehetett kapni időpontot szabadság miatt.

2017. júl. 7. 21:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Na jó, de még azt se tudjuk egyáltalán kiről beszélünk, a drága kérdező nem írta le hol van ez az orvos, lehet nem is létezik, a kérdező meg lefeküdt aludni. Megoszthatná velünk.
2017. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja vagy úgy. Szóval budapesti dokiról van szó aki vándorol a városon belül ezért már nem is kell feltüntetni hol dolgozik :D Persze, Magyarországon Bp-en kívül más lakóhely nincs is :D
2017. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Simán vándorolhat országon belül is. Mostanában nézegettem még magán orvosokat is és nem egy pl 3 helyen is rendel. 2 a fővárosban és egy agglomerációban vagy fordítva vagy teljesen más variációban. Ezek mindenhol ott vannak :D
2017. júl. 7. 21:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Szóval az országon belül az még továbbra is annyit mond, hogy főváros+agglomeráció. Máshol ezzel a névvel orvos nem is létezhet.. :D Szóval ebből kiindulva ne várj kérlek bármennyire is hiteles illetve komoly válaszokat.
2017. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A főváros+agglomeráció nem erre az orvosra vonatkozik.
2017. júl. 8. 06:43
 10/10 anonim ***** válasza:
3. sajnos pont ezért.
2017. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!